Saltar apartados

TUTORIES PROFESSORS DPTO.

HORARIO TUTORÍAS PROFESORES DPTO.
PROFESOR HORARIO

CORREO ELECTRÓNICO
Josefa Antón Botella Dimarts i dijous 10:00h a 12:00h

anton@ua.es

Cita prèvia campus virtual

Victor Barberá Juan

Dilluns

Dijous

16:30h a 18:30h

17:00h a 18:00h

victor.barbera@ua.es

Cita prèvia campus virtual

Raquel Cantos Coll

Dimarts

Dimecres

Dijous

15:00h a 17:00h

raquel.cantos@ua.es

Cita prèvia campus virtual

 

Asunción Contreras De Vera

Dilluns

Dimarts

15:00h a 18:00h

contrera@ua.es

Cita prèvia campus virtual

Nicolás Cuenca Navarro

Dilluns

Dimecres

15:00h a 17:00h

cuenca@ua.es

Javier Espinosa Manzano

Dilluns

Divendres

15:00h a 18:00h

javier.espinosa@ua.es

Cita prèvia campus virtual

Isabel Fernández Boan

Dilluns i dijous

Dimarts i dijous

13:00h a 14:00h

16:00h a 18:00h

fboan@ua.es

Cita prèvia campus virtual

Jesús García Martínez

 

Dilluns, dimecres i divendres

Dimarts


 

11:30h a 13:00h

16:30h a 17:30h

 

jesus.garcia@ua.es

Cita prèvia campus virtual

Isabel Ivorra Pastor Dimecres i dijous 09:00h a 11:00h

isabel.ivorra@ua.es

Cita prèvia campus virtual

 

Pedro Lax Zapata Dilluns 09:00h a 14:00h pedro.lax@ua.es
Rafael Maldonado Caro

Dimarts

Dimecres

Dijous

15:00h a 17:00h

rmaldonado@ua.es

Cita prèvia campus virtual

Ana Belén Martín Cuadrado

Dijous

Divendres

12:00h a 16:00h

16:00h a 18:00h

amartincuadrado@ua.es

Cita prèvia campus virtual

José Martín Nieto

Dimecres

Divendres

12:00h a 14:00h

18:00h a 20:00h

jmnieto@ua.es

Despatx 0012PB042

Francisco J. Martínez Mojica

Dimarts, miercoles,

dijous divendres

14:00h a 15:30h

fmojica@ua.es

Cita prèvia campus virtual

José Luis Soto Martínez

Dimecres

Divendres

15:30h a 17:00h

jlsoto@ua.es

Cita prèvia campus virtual

Andrés Morales Calderón

Dijous

Divendres

08:30h a 11:30h

andres.morales@ua.es

Cita prèvia campus virtual

Rocío Pérez Rodríguez

Dijous

10:00h a 18:00h

rocio.perez@ua.es

Cita prèvia campus virtual

Paloma Salinas Berna

Dimarts

Dijous

15:00h a 18:00h

paloma.salinas@ua.es

Cita prèvia campus virtual

Fernando Santos Sánchez

Dimarts

dijous

09:00h a 11:00h

fernando.santos@ua.es

Cita prèvia campus virtual

Elena Soria Soria

Divendres

Dijous

16:30h a 18:30h

18:30h a 19:30h

soria@ua.es

Cita prèvia campus virtual

Departament de Fisiologia, Genètica i Microbiologia


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 9494

Fax: (+34) 96 590 9569

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464